
Nieuwe DS 3: de compacte SUV
De nieuwe compacte SUV, verkrijgbaar in benzine of 100% elektrisch
Nieuwigheden
De nieuwe compacte SUV, verkrijgbaar in benzine of 100% elektrisch
Nieuwigheden
De technologische en efficiënte nieuwe DS 3 zal u op al uw reizen vergezellen met elegantie en karakter. Hij is vekrijgbaar in een 100% elektrische versie en zal u verleiden door zijn rijcomfort.
(115 kW)
om tot 80% op te laden (aan een openbare snellader)
De zuiver elektrische Nieuwe DS 3, het resultaat van een nieuw platform en innovatieve materialen, wint aan rijbereik – tot 404 km over de stadscyclus. Dat maakt er een van de lichtste compacte SUV’s in zijn klasse van. Hij is ideaal voor uitstapjes en lange reizen en laadt in slechts 30 minuten zijn batterij op tot 80%.
De elektrische wagen Nieuwe DS 3 E-TENSE biedt compromisloze prestaties:
Stijl en comfort voor ongezien rijplezier
Een emissievrije en trillingsvrije efficiëntie
Onmiddelijke acceleraties
Draag bij tot een betere luchtkwaliteit in de stad en gebruik bepaalde wegen en plaatsen die voor andere voertuigen verboden zijn. De stad ontvouwt zich voor u.
Dankzij hun eenvoudigere motor vergen elektrische voertuigen weinig onderhoud
Er moeten minder slijtageonderdelen worden vervangen
Remschijven slijten minder snel
Ledigen en vervangen van filter is niet meer nodig
Dankzij onze dubbele kampioenstitels in de Formule E konden we de expertise en knowhow van onze ingenieurs op het vlak van elektrische wagens verder ontwikkelen tot een nieuwe generatie bijzonder efficiënte motoren. De geoptimaliseerde stroomlijn en thermische regeling van de nieuwe batterij van de Nieuwe DS 3 versterken de prestaties van zijn E-TENSE-motor.
Van 11 tot en met 16 september opent onze Peugeot showroom in Aalst een hele week haar deuren, met nieuwe 2008 als nieuwkomer om te komen ontdekken en testrijden. Ga verder en ontdek onze wagens in voorraad, meer info over nieuwe 2008 en zoveel meer.
Valckenier leverde 320 nieuwe Renault Clio's af aan de verpleegsters van het Wit-Gele Kruis Oost-Vlaanderen. De wagens kaderen in het vernieuwde leasingplan van het Wit-Gele Kruis, en zullen door verpleeg- en zorgkundigen vooral gebruikt worden voor onder meer patiëntenbezoek.
Driving the future! Ontdek de meest pure Astra die Opel ooit heeft gebouwd. De gedurfde looks, de hightech en krachtige stijl van de nieuwe Opel Astra nu ook 100% elektrisch. Verkrijgbaar als sportieve 5-deurs en als veelzijdige Sports Tourer bij Valckenier in Aalst en Asse.